İzmir Cep
Telefonu Servisi

2002 yılında başlayan, profesyonel ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile günümüze kadar uzanan tecrübemizle, sizler için çalışmaya devam ediyoruz.

Profesyonel Onarım
Cihazları

Telefon tamirini şuanda sağlıklı bir şekilde çoğu firma bunu yapamıyor.Yapamasının sebebi onarım cihazlarının olmaması. Ekran değişimlerinde daha uyguna maliyet olması için makine yerine el ile çeşitli sıvılarla telefonlara işlem yapması daha sonra telefonlarda sorun yapmaktadır.Servisimizde telefon cihaz onarım konusunda yeterli ekipmanlar bulunmaktadır.Bu şekilde telefonunuzu onarırken fabrikasyon kalitesinde işlem görmektedir.

Profesyonel cihazlarla beraber onları kullanıcak, telefon tamirinde uzmanlaşmış personel olmazsa olmazıdır.2002 yılından günümüze gelen tecrübemiz ve uzman kadromuz ile İzmir Cep Servisi telefon tamiri konusunda sizin bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapisitesi ile sizlere hizmete devam etmektedir.

Ekran Vakum Ve Laminasyon Çıta Takma
Cam Çıta Sökme Tozsuz Oda Cep Atölyesi

İzmir Cep Telefonu Servisi

İzmir Cep Telefonu Ekran, Kasa, Soket Değişimi

Kırılmaz Cam Ekran Koruyucu Cihazınızın, ekranına darbelere karşı koruma sağlayan Kırılmaz Cam Koruyucu takmanızı öneriyoruz. İzmir Cep Telefon Servisimizde bu ürünü temin edebilirsiniz.Ayrıca Cep Telefonu Ekran Değişimlerinde bu ürünü size hediye ediyoruz.

Soket Sağlığı Telefonunuzun soket sağlığı için, telefon sarj halideyken düz bir zeminde bırakılması soketin kırılmasını önler. Ayrıca telefonun sarjını sürekli tak çıkar yapmak telefonun soketinin bozulmasına sebep olabilir.İzmir Cep Servisimizde her marka cihazınızın soket onarımını ve değişimini yapmaktayız.Telefonlarınızla uyumlu yüksek kalitede sarj aksesuarlarını servisimizden temin edebilirsiniz.

Servisini verdiğimiz bazı markalar

İzmir Apple Servisi

Apple

İzmir Apple Servisi
İzmir Samsung Servisi

Samsung

İzmir Samsung Servisi
İzmir Lg Servisi

Lg

İzmir Lg Servisi
İzmir Htc Servisi

Htc

İzmir Htc Servisi
İzmir General Mobile Servisi

General Mobile

İzmir General Mobile Servisi
İzmir Asus Servisi

Asus

İzmir Asus Servisi
İzmir Sony Servisi

Sony

İzmir Sony Servisi
İzmir Huawei Servisi

Huawei

İzmir Huawei Servisi

Adresimiz

Fevzi Çakmak Caddesi No:65 Buca/İzmir

Email

info@eplusbilgisayar.com